flag of Ukraine Підтримати ЗСУ

Про нас

e-bilet.com.ua — один з провідних сайтів з онлайн продажу та бронювання залізничних та авіа квитків. Ми ТОВ "Туристична агенція Парадіз", працюємо на ринку України з 2001 року, щоб знайти і запропонувати Вам оптимальні рішення в організації авіа та залізничних подорожей, а також туризмі та індивідуальному відпочинку, максимально відповідаючи Вашим запитам.

На сайті зібрані найкращі пропозиції, більш ніж 500 регулярних і 200 лоукост авіакомпаній, з якими співпрацює наша агенція. Представники нашої компанії постійно ведуть переговори з авіаперевізниками, готелями, страховими компаніями, туроператорами та сервісними службами по всьому світу, для того щоб запропонувати Вам на сайті мінімальні тарифи авіакомпаній, низькі ціни на проживання в готелях, а також акції та спецпропозиції. Ніяких додаткових зборів і прихованих комісій!

Ми завжди готові допомогти нашим пасажирам і не забуваємо про них після купівлі квитка. Достатньо звернутись до наших агентів в онлайн чаті або за телефоном, і Вам нададуть допомогу чи консультацію, коли дешевше купувати авіаквитки, а також допоможуть підібрати найдешевші варіанти в потрібному Вам напрямку.

Сертифікати

ТОВ "Туристична агенція Парадіз" отримало акредитацію Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту IATA № 72320603, що підтверджує можливості агенції  здійснювати продаж авіаквитків, а також наявність достатньої кількості всіх необхідних ресурсів, в тому числі, компетентний персонал.


Ми сертифіковані Державною Авіаційною Адміністрацією України, сертифікат №АП0057 від 18.07.2019 на право продажу авіаційних перевезень.


Наше підприємство отримало ліцензію на туроператорську діяльність в державному агентстві України з туризму та курортів.


 


Клієнти

Партнери

У нас ви можете оплатити замовлення такими засобами:

  • Карткою Visa / MasterCard;
  • Готівкою за рахунком в будь-якому банку;
  • В терміналі самообслуговування ПриватБанку.Для того, щоб повідомити нам про вашу проблему, внести пропозиції щодо поліпшення нашого сервісу або повідомити про помилку зверніться, будь ласка на нашу пошту:
[email protected]